Solár Systemy

Zásobníky

Solárne bojlery VTS

vts2 vts3

Solárne bojlery VTS sú určené pre použitie v kombinácii so slnečnými kolektormi, elektroohrevom a prípadne dohrevom z teplovodného kotla na prípravu teplej úžitkovej vody.

Úžitková voda v bojleri sa prednostne ohrieva solárnym výmenníkom. V prípade nedostatočného príkonu zo solárneho zariadenia je možné úžitkovú vodu dohriať na požadovanú teplotu vykurovacou vodou z kotla alebo elektrickým vyhrievacím telesom.

Nádoba bojlera je oceľová. Vnútorný povrch nádoby je smaltovaný ochrana proti korózii je ešte doplnená o horčíkovú tyčovú anódu. Oceľový vonkajší plášť je chránený bielym lakom.

K bojlerom je štandardne dodávané elektrické vyhrievacie teleso s možnosťou regulácie ohrevu.

 

 

Kombinované zásobníky TS-K

TSS TSK

Kombinované zásobníky TS-K sú určené pre použitie v kombinácii so slnečnými kolektormi, dohrevom z teplovodného kotla a prípadne aj elektroohrevom na prípravu teplej úžitkovej vody a vykurovanie.

Kombinované zásobníky TS-K sú vyrobené z ocele a vnútorný povrch zásobníka prichádzajúci do styku s pitnou vodou je pokrytý smaltom.

K zásobníkom je možné doobjednať elektrické vyhrievacie teleso s možnosťou regulácie ohrevu.

 

 

 

 

 

Solárne nerezové bojlery YYJ-WST  od I.R.V.

 Zásobník z nerezovej ocele je izolovaný penovou izolačnou hmotou z výbornou izolačnou schopnosťou. Výrobca udáva pokles teploty za 48 hodín približne 8°C. Zásobníky sú vyrábané ako bivalentné alebo trivalentné. U bivalentných zásobníkov je zabezpečený ohrev slnečnými kolektromi a doohrev osadeným elektrickým odporovým ohrievacím telesom. Trivalentné zásobníky umožňujú okrem ohrevu slnečnými kolektormi a doohrevu elektrickým ohrievacím telesom napojiť iný zdroj tepla používaný v domácnosti (plynový kotol, kotol na biomasu), ktorý zabezpeči doohrev. Výmena tepelnej energie v zásobníku je cez medené špirálové potrubie, ktoré má najlepšiu tepelnú vodivosť. Proti usádzaniu vodného kameňa je vo vnútri zásobníka magnéziová tyč.

YYJ-WTS-150                
YYJ-WTS-200
YYJ-WTS-250
YYJ-WTS-300
YYJ-WTS-500

 

Vnútorná nádrž: Nerez SUS 304,2B, Potravinová trieda, Hrúbka:2.0mm - 2.5mm
Vonkajšia nádrž: Zliatina galvanizovanej ocele, Hrúbka: 0.5mm
Heat Insulation Layer: Importovaný polyuretán (Bayer, Nemecko), Hrúbka 50mm
Pracovný tlak: 0.6Mpa (6 bar)
 

Pre technické parametre kliknite tu

Ceny systémov

Solár Systemy